BULLDOG Original - olejek do brody, 30 ml

Ukierunkowana pielęgnacja brody i nawilżenie na każdy dzień

Nowość w sklepie!

28,99 zł

(966,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej i normalnej brody
  • Pielęgnuje i zmiękcza zarost
  • Z aloesem i olejem z lnianki

Kupowane często z Bali Care BALI GENTS Beard Activator Shampoo, 150 ml

BULLDOG Original - olejek do brody, 30 ml 28,99 zł (966,33 zł / l)
Bali Care BALI GENTS Beard Activator Shampoo, 150 ml 36,99 zł (246,60 zł / l)
Cena całkowita: 65,98 zł
Opis

Original - olejek do brody marki BULLDOG to produkt pielęgnacyjny dla mężczyzn, który pomaga ujarzmić, zmiękczyć i wygładzić zarost.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnacja brody: Pomaga ujarzmić zarost i pozostawia go miękkim oraz gładkim.
  • Nawilżenie: Wspiera nawilżenie suchego i normalnego zarostu oraz skóry.
  • Składniki roślinne: Zawiera aloes, olej z lnianki i zieloną herbatę.

Nr art.: MUE-X302316500
Zawartość: 30 ml
EAN: 5060896573571
Numer producenta: X302316500
Marki: BULLDOG
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Original - olejek do brody

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder