BULLDOG Original - balsam do brody, 75 ml

Zadbana broda i komfort na co dzień

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(613,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do normalnej i suchej brody
  • Z aloesem, olejem z lnianki i zieloną herbatą
  • Lekkie utrwalenie stylizacji

Kupowane często z BROOKLYN SOAP COMPANY Olejek do brody, 50 ml

BULLDOG Original - balsam do brody, 75 ml 45,99 zł (613,20 zł / l)
BROOKLYN SOAP COMPANY Olejek do brody, 50 ml 39,99 zł (799,80 zł / l)
Cena całkowita: 85,98 zł
Opis

Original - balsam do brody marki BULLDOG pomaga pielęgnować normalny i suchy zarost, nadając mu zadbany wygląd oraz zapewniając komfort skóry i włosów. Formuła pielęgnuje brodę bez jej obciążania.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnująca formuła: Z aloesem, olejem z lnianki i ekstraktem z zielonej herbaty dla miękkiego i gładkiego zarostu.
  • Lekkie utrwalenie: Wspiera codzienną stylizację bez obciążania włosów.
  • Codzienna pielęgnacja: Pozostawia przyjemne uczucie na skórze i brodzie.
  • Łatwe stosowanie: Odpowiedni do prostej, codziennej pielęgnacji.

Nr art.: MUE-X301032700
Zawartość: 75 ml
EAN: 5060144644695
Numer producenta: X301032700
Marki: BULLDOG
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Original - balsam do brody