BULLDOG Oil Control Moisturiser - krem nawilżający, 100 ml

Matująca pielęgnacja nawilżająca dla zrównoważonego wyglądu skóry

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(259,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do tłustej i mieszanej skóry mężczyzn
  • Z oczarem wirginijskim i korą wierzby
  • Gładka skóra i matowe wykończenie

Kupowane często z BULLDOG Original Żel do mycia twarzy, 150 ml

BULLDOG Oil Control Moisturiser - krem nawilżający, 100 ml 25,99 zł (259,90 zł / l)
BULLDOG Original Żel do mycia twarzy, 150 ml 25,99 zł (173,27 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Oil Control Moisturiser - krem nawilżający marki BULLDOG to produkt do codziennej pielęgnacji tłustej i mieszanej skóry mężczyzn. Zapewnia lekkie nawilżenie i pomaga pozostawić skórę gładką oraz matową.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Efekt matujący: Opracowany z myślą o skórze skłonnej do błyszczenia i pomaga wspierać jej matowy wygląd.
  • Formuła z ekstraktami roślinnymi: Zawiera oczar wirginijski i ekstrakt z kory wierzby.
  • Zrównoważony wygląd skóry: Zapewnia nawilżenie bez przesuszania.
  • Przyjemna konsystencja: Lekka formuła szybko się wchłania i łatwo rozprowadza.
  • Opakowanie: Wykonane z wykorzystaniem tworzywa pochodzenia roślinnego i z recyklingu.

Nr art.: MUE-X301112103
Zawartość: 100 ml
EAN: 5060144643988
Numer producenta: X301112103
Marki: BULLDOG
Zastosowanie: Nanieś rano na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasuj.
Składniki (INCI)

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Tapioca Starch, Glycerin, Sorbitan Stearate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Alcohol, Carbomer, Benzoic Acid, Parfum[1], Tocopherylacetat, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxyde, Salix Alba (White Willow) Extract, Limonene, Linalool, Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. Mieszanka naturalnych składników.
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Oil Control Moisturiser - krem nawilżający