BULLDOG Oil Control Face Wash - żel do mycia twarzy, 150 ml

Uczucie czystej skóry i skuteczne oczyszczanie twarzy

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(113,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do tłustej skóry mężczyzn
  • Dla matowego wyglądu skóry
  • Z oczarem wirginijskim i korą wierzby

Kupowane często z BULLDOG Original Krem nawilżający, 100 ml

BULLDOG Oil Control Face Wash - żel do mycia twarzy, 150 ml 16,99 zł (113,27 zł / l)
BULLDOG Original Krem nawilżający, 100 ml 43,99 zł (439,90 zł / l)
Cena całkowita: 60,98 zł
Opis

Oil Control Face Wash - żel do mycia twarzy marki BULLDOG został opracowany specjalnie do codziennego oczyszczania tłustej skóry mężczyzn. Dokładnie oczyszcza, usuwa nadmiar sebum z powierzchni skóry i pozostawia uczucie świeżości oraz czystości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do tłustej skóry mężczyzn: Formuła dostosowana do potrzeb skóry skłonnej do przetłuszczania.
  • Matowy wygląd skóry: Pomaga ograniczyć błyszczenie poprzez usuwanie nadmiaru sebum.
  • Ekstrakty roślinne: Formuła z oczarem wirginijskim oraz ekstraktami z kory wierzby i owoców jałowca.
  • Łatwa aplikacja: Łatwo się pieni i nadaje się do stosowania na twarz oraz szyję.

Nr art.: MUE-X301092604
Zawartość: 150 ml
EAN: 5060144644008
Numer producenta: X301092604
Marki: BULLDOG
Zastosowanie: Nałóż na wilgotną skórę twarzy i delikatnie rozprowadź. Następnie dokładnie spłucz wodą.
Składniki (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco Glucoside, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Hydroxyde, Alcohol, Benzoic Acid, Parfum[1], Dehydroacetic Acid

  1. Mieszanka naturalnych składników.
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Oil Control Face Wash - żel do mycia twarzy