bruno banani Energy - żel pod prysznic, 250 ml

Dokładne oczyszczanie 3 w 1 i przyjemny zapach

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(55,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Wegańska formuła bez siarczanów

Kupowane często z bruno banani Man Deospray, 150 ml

bruno banani Energy - żel pod prysznic, 250 ml 13,99 zł (55,96 zł / l)
bruno banani Man Deospray, 150 ml 21,99 zł (146,60 zł / l)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Energy - żel pod prysznic marki bruno banani to praktyczny produkt 3 w 1 do mycia ciała, twarzy i włosów, odpowiedni do wszystkich typów skóry. Dokładnie oczyszcza i pozostawia na skórze przyjemny zapach.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne działanie 3 w 1: Oczyszcza ciało, twarz i włosy w jednym kroku.
  • Wegańska formuła: Nie zawiera siarczanów.
  • Przyjemny zapach: Łączy nuty mrożonych liści, lawandyny, irysa, esencji kadzidła, zielonego akordu ananasa, bergamotki, kardamonu, fasoli tonka, drewna cedrowego i suchej ambry.
  • Opakowanie z materiałów z recyklingu: Opakowanie składa się w 97% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Nr art.: MUE-99350220874
Zawartość: 250 ml
EAN: 3616305886699
Numer producenta: 99350220874
Marki: bruno banani
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Informacje prawne
Producent: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.coty.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bruno banani Energy - żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder