Borotalco Dezodorant roll-on Invisible Powdery Scent, 50 ml

Niezawodna ochrona dezodorantu i pomoc w zapobieganiu śladom na ubraniach

Nowość w sklepie!

21,99 zł

(439,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Kwiatowo-pudrowy zapach i ochrona przed plamami
  • Ochrona do 48 godzin bez alkoholu

Kupowane często z Borotalco Dezodorant w sprayu Invisible Fresh Ocean Scent, 150 ml

Borotalco Dezodorant roll-on Invisible Powdery Scent, 50 ml 21,99 zł (439,80 zł / l)
Borotalco Dezodorant w sprayu Invisible Fresh Ocean Scent, 150 ml 22,99 zł (153,27 zł / l)
Cena całkowita: 44,98 zł
Opis

Dezodorant roll-on Invisible Powdery Scent marki Borotalco zapewnia niezawodną ochronę i jednocześnie pomaga chronić ubrania przed nieestetycznymi śladami. Jego formuła pozostawia uczucie suchej skóry oraz kwiatowo-pudrowy zapach z nutami róży i bergamotki.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Niezawodna ochrona: Zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i śladami potu do 48 godzin.
  • Formuła przeciw plamom: Pomaga chronić przed żółtymi plamami na białej odzieży oraz białymi śladami na ciemnych ubraniach i jest odpowiednia również do delikatnych tkanin, takich jak jedwab.
  • Łagodna pielęgnacja: Bezalkoholowa formuła z talkiem tworzy efekt bariery pomiędzy skórą a ubraniem i pomaga zachować uczucie suchości.

Nr art.: MUE-7004212
Zawartość: 50 ml
EAN: 80937531
Numer producenta: 7004212
Marki: Borotalco
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Società Italo Britannica L.Manetti H.Roberts & C. per Azioni, Via Baldanzese 177, 50041, Calenzano FI, Włochy, www.borotalco.com/it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Borotalco Dezodorant roll-on Invisible Powdery Scent

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder