BODY&SOUL Slow Down serum do ciała, 200 ml

Pielęgnujące serum do codziennej pielęgnacji ciała

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(94,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała
  • Z pielęgnującym olejem migdałowym i witaminą E
  • Z gliceryną

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

BODY&SOUL Slow Down serum do ciała, 200 ml 18,99 zł (94,95 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

Slow Down serum do ciała od BODY&SOUL uzupełnia codzienną pielęgnację skóry o wybrane składniki pielęgnujące.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Z olejem migdałowym: Pomaga pozostawić skórę miękką i zadbaną.
  • Z witaminą E: Uzupełnia formułę pielęgnacyjną.
  • Z gliceryną: Wspiera codzienną pielęgnację skóry.

Nr art.: MUE-108015
Zawartość: 200 ml
EAN: 2200308851580
Numer producenta: 108015
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Slow Down serum do ciała