BODY&SOUL Slow Down krem do rąk, 70 ml

Pielęgnujący krem do rąk o delikatnym zapachu

Nowość w sklepie!

10,99 zł

(157,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 70 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z masłem shea i olejem migdałowym
  • Szybko się wchłania i delikatnie pielęgnuje

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

BODY&SOUL Slow Down krem do rąk, 70 ml 10,99 zł (157,00 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 32,99 zł (549,83 zł / l)
Cena całkowita: 43,98 zł
Opis

Slow Down krem do rąk od BODY&SOUL jest przeznaczony do pielęgnacji wszystkich typów skóry. Szybko się wchłania i pomaga pozostawić dłonie miękkie bez tłustej warstwy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnująca formuła: Zawiera masło shea, olej migdałowy, pantenol i octan tokoferylu.
  • Szybkie wchłanianie: Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
  • Przyjemny zapach: O nutach piwonii i wanilii.
  • Łatwa aplikacja: Konsystencja łatwo i równomiernie rozprowadza się na dłoniach.

Nr art.: MUE-1501258
Zawartość: 70 ml
EAN: 2200293022842
Numer producenta: 1501258
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Informacje prawne
Producent: Koninklijke Sanders B.V., Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Holandia, www.royalsanders.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Slow Down krem do rąk