BODY&SOUL Slow Down intensywny krem do rąk, 50 ml

Bogata pielęgnacja miękkich dłoni i paznokci

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(199,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Kwiatowo-słodki zapach piwonii i wanilii
  • Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy

Kupowane często z NIVEA Q10 - Ujędrniający balsam do ciała z witaminą C, 250 ml

BODY&SOUL Slow Down intensywny krem do rąk, 50 ml 9,99 zł (199,80 zł / l)
NIVEA Q10 - Ujędrniający balsam do ciała z witaminą C, 250 ml 30,99 zł (123,96 zł / l)
Cena całkowita: 40,98 zł
Opis

Slow Down intensywny krem do rąk od BODY&SOUL zapewnia bogatą pielęgnację dłoni i paznokci oraz jest odpowiedni do wszystkich typów skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Bogata formuła: Zawiera 15% gliceryny, 4% ekstraktu z masła shea oraz alantoinę.
  • Przyjemna konsystencja: Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Kwiatowo-słodki zapach: O nutach piwonii i wanilii.
  • Wszechstronna pielęgnacja: Odpowiedni do dłoni i paznokci.

Nr art.: MUE-107735
Zawartość: 50 ml
EAN: 2200306611032
Numer producenta: 107735
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Slow Down intensywny krem do rąk