bodyotics Zestaw menstruacyjny (dyski i kubeczek), 5 szt.

Produkty menstruacyjne wielokrotnego użytku w różnych rozmiarach

204,00 zł

(40,80 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 5 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • 3x dysk menstruacyjny
  • 1x kubeczek menstruacyjny
  • W zestawie pojemnik do przechowywania

Kupowane często z Durex Lubrykant Natural Extra Sensitive, 100 ml

bodyotics Zestaw menstruacyjny (dyski i kubeczek), 5 szt. 204,00 zł (40,80 zł / szt.)
Durex Lubrykant Natural Extra Sensitive, 100 ml 45,99 zł (459,90 zł / l)
Cena całkowita: 249,99 zł
Opis

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z krążków menstruacyjnych, ten zestaw może być dobrym wyborem na początek. Ponieważ ich zakładanie może wymagać odrobiny wprawy, w zestawie znajduje się również mały kubeczek menstruacyjny, który pozwala stopniowo oswoić się z tego typu produktami.

Zestaw zawiera 3 krążki menstruacyjne w różnych wariantach, dzięki czemu podczas miesiączki możesz wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb lub mieć pod ręką czysty krążek na zmianę poza domem.

Kubeczek i krążki zostały wykonane z miękkiego silikonu medycznego i nie zawierają BPA.

Zestaw zawiera:

  • 2x krążek menstruacyjny z pętelką do wyjmowania w rozmiarach S i L
  • 1x krążek menstruacyjny z pętelką do wyjmowania w rozmiarze L
  • 1x kubeczek menstruacyjny w rozmiarze S
  • 1x pojemnik do przechowywania
Nr art.: XEC-eBra-EB-BO-021
Zawartość: 5 szt.
EAN: 810103874800
Numer producenta: EB-BO-021
Marki: bodyotics
Właściwości produktu: Wodoszczelny
Bez: BPA
Ważne informacje dotyczące stosowania kubeczków menstruacyjnych
Informacje prawne
Producent: ebrands Global Oy, Pieni Roobertinkatu 9, 00130, Helsinki, Finlandia, Wecare@bodyotics.com, www.ebrands.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bodyotics Zestaw menstruacyjny (dyski i kubeczek)