bebe Odświeżające chusteczki oczyszczające, 25 szt.

Proste oczyszczanie twarzy i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(0,52 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry mieszanej
  • Z technologią micelarną i olejem jojoba
  • Usuwa wodoodporny makijaż

Kupowane często z bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml

bebe Odświeżające chusteczki oczyszczające, 25 szt. 12,99 zł (0,52 zł / szt.)
bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml 22,99 zł (57,48 zł / l)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Odświeżające chusteczki oczyszczające bebe zostały opracowane specjalnie z myślą o skórze mieszanej i umożliwiają wygodne oczyszczanie twarzy bez użycia wody. Dzięki nowoczesnej technologii micelarnej skutecznie usuwają nawet wodoodporny makijaż i pozostawiają przyjemne uczucie na skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Skuteczne oczyszczanie: Dzięki technologii micelarnej usuwają do 99% wodoodpornego makijażu.
  • Pielęgnująca formuła: Zawierają olej jojoba i są dostosowane do potrzeb skóry mieszanej.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie do codziennego oczyszczania całej twarzy, a także okolic oczu i ust.
  • Praktyczne opakowanie: Zamykane opakowanie pomaga chronić chusteczki przed wysychaniem.
  • Włókna pochodzenia roślinnego: Wykonane z włókien pochodzenia roślinnego, z wegańską formułą.

Nr art.: MUE-906091
Zawartość: 25 szt.
EAN: 3574661826257
Numer producenta: 906091
Marki: bebe
Rodzaj skóry: skóra mieszana
Informacje prawne
Producent: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Austria, www.jnjaustria.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bebe Odświeżające chusteczki oczyszczające

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder