AVEO Caribbean Dream – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające, 500 ml

Delikatne mycie rąk i zadbana skóra

3,97 zł 4,99 zł -20%

(7,94 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Egzotyczny i odświeżający zapach
  • Łagodna formuła Soft Care

Kupowane często z AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml

AVEO Caribbean Dream – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające, 500 ml 3,97 zł (7,94 zł / l)
AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml 9,60 zł (48,00 zł / l)
Cena całkowita: 13,57 zł
Opis

Caribbean Dream – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające marki AVEO jest odpowiednie dla wszystkich typów skóry i zapewnia delikatne mycie rąk na co dzień. Pozostawia egzotyczny, odświeżający zapach i zadbane uczucie na skórze.

Najważniejsze zalety:

  • Łagodna formuła Soft Care: Delikatnie oczyszcza dłonie.
  • pH przyjazne dla skóry: Odpowiednie do codziennego mycia rąk.
  • Egzotyczny zapach: Pozostawia odświeżającą nutę i zadbane uczucie na skórze.
  • Bez mikroplastiku: Formuła nie zawiera mikroplastiku.
  • Praktyczne opakowanie uzupełniające: Pozwala ograniczyć zużycie materiału o ponad 60% w porównaniu z butelką z dozownikiem.

Nr art.: MUE-306204
Zawartość: 500 ml
EAN: 2200282025618
Numer producenta: 306204
Marki: AVEO
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Caribbean Dream – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające