AVEO Barbie – krem do rąk, 100 ml

Nawilżająca pielęgnacja i gładka skóra

5,58 zł 6,99 zł -20%

(55,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Intensywna pielęgnacja dłoni
  • Z masłem shea i gliceryną
  • Owocowo-słodki zapach

Kupowane często z AVEO Kremowo-olejkowy balsam do ciała, 200 ml

AVEO Barbie – krem do rąk, 100 ml 5,58 zł (55,80 zł / l)
AVEO Kremowo-olejkowy balsam do ciała, 200 ml 10,00 zł (50,00 zł / l)
Cena całkowita: 15,58 zł
Opis

Barbie – krem do rąk marki AVEO intensywnie pielęgnuje dłonie i pozostawia skórę gładką w dotyku. Owocowo-słodki zapach dodatkowo uprzyjemnia stosowanie.

Najważniejsze zalety:

  • Owocowy zapach: Wyróżnia się owocowo-słodką kompozycją.
  • Z gliceryną: Wspiera nawilżenie skóry.
  • Z masłem shea: Pielęgnuje skórę dłoni.
  • Gładka skóra: Pomaga zachować miękkość dłoni.

Nr art.: MUE-110080000249
Zawartość: 100 ml
EAN: 4053776012148
Numer producenta: 110080000249
Marki: AVEO
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Duesberg medical GmbH, Thüringer Straße 20, 46286, Dorsten, Niemcy, www.duesberg-medical.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Barbie – krem do rąk

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder