Alpecin - produkty do pielęgnacji włosów

Łupież, cienkie, wypadające włosy? Koniec z tym!

Z wiekiem testosteron może spowolnić wzrost włosów i doprowadzić do ich przerzedzenia. Stres, niewłaściwa dieta i predyspozycje genetyczne mogą również przyspieszyć ten naturalny proces i pozbawić włosy siły już w młodym wieku. Można spróbować temu przeciwdziałać, poświęcając zaledwie dwie do pięciu minut dziennie.

Gama produktów Alpecin została opracowana specjalnie z myślą o włosach mężczyzn i może stymulować ich wzrost przy pomocy starannie dobranych składników. Składniki rewitalizujące, takie jak kofeina, niacyna i cynk, pielęgnują skórę głowy i stymulują cebulki włosowe, zapewniając zdrowo wyglądające i mocne włosy.

Na szczególną uwagę zasługuje Szampon Power Grey, który aktywnie usuwa żółty odcień z siwych włosów i stymuluje ich wzrost. Fioletowe pigmenty dbają o elegancki odcień szarości.

A może jesteś aktywnym sportowcem i zauważyłeś, że z biegiem lat Twoje włosy na skórze głowy stają się coraz rzadsze? Wypróbuj szampon z kofeiną Sport CTX i zapewnij skórze głowy niezbędne składniki odżywcze.

Alpecin: 12 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT