Wilkinson Sword SWORD Sensitive - mydło do golenia, 125 g

Dokładne golenie na mokro i gładka skóra

Nowość w sklepie!

28,99 zł

(231,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 125 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Kremowa konsystencja i obfita piana
  • Ułatwia łagodne prowadzenie ostrza po skórze

Kupowane często z Wilkinson Sword After Shave Fragrance Classic, 100 ml

Wilkinson Sword SWORD Sensitive - mydło do golenia, 125 g 28,99 zł (231,92 zł / kg)
Wilkinson Sword After Shave Fragrance Classic, 100 ml 28,99 zł (289,90 zł / l)
Cena całkowita: 57,98 zł
Opis

SWORD Sensitive marki Wilkinson Sword to mydło do golenia opracowane specjalnie z myślą o wrażliwej męskiej skórze, które umożliwia dokładne i komfortowe golenie na mokro. Twarde mydło łatwo się pieni i tworzy na skórze ochronną warstwę.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Opracowane z myślą o potrzebach wrażliwej męskiej skóry.
  • Kremowa piana: Z wodą i pędzlem do golenia łatwo tworzy obfitą pianę.
  • Zmiękcza zarost: Odpowiednio przygotowuje włoski i ułatwia łagodne prowadzenie ostrza.
  • Warstwa ochronna: Pomaga ograniczać podrażnienia i pozostawia skórę gładką oraz miękką.

Nr art.: MUE-W302238802
Zawartość: 125 g
EAN: 4027800238804
Numer producenta: W302238802
Marki: Wilkinson Sword
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWORD Sensitive - mydło do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder