Wilkinson Sword SWORD Hydro Trim & Shave - ostrza, 3 szt., 3 szt.

Dokładne i precyzyjne golenie ciała z dodatkową ochroną skóry

Nowość w sklepie!

51,00 zł

(17,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry i wrażliwych miejsc
  • Wąska głowica i zbiorniczki z żelem
  • Pięć ostrzy z osłonami Skin Guards

Kupowane często z Wilkinson Sword Men's Precision Styler, 3 szt.

Wilkinson Sword SWORD Hydro Trim & Shave - ostrza, 3 szt., 3 szt. 51,00 zł (17,00 zł / szt.)
Wilkinson Sword Men's Precision Styler, 3 szt. 16,99 zł (5,66 zł / szt.)
Cena całkowita: 67,99 zł
Opis

SWORD Hydro Trim & Shave - ostrza, 3 szt. marki Wilkinson Sword to wymienne ostrza do golenia ciała, które umożliwiają dokładne i precyzyjne golenie. Pasują do maszynki Hydro Trim & Shave i są odpowiednie do każdego rodzaju skóry oraz wrażliwych partii ciała.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Łagodne prowadzenie po skórze: Aktywowane wodą zbiorniczki z żelem z aloesem wspierają płynne przesuwanie maszynki po skórze.
  • Precyzyjna obsługa: Wąska głowica z łatwością dociera do trudno dostępnych miejsc.
  • Dodatkowa ochrona: Pięć ostrzy z osłonami Skin Guards pomaga kontrolować kontakt ze skórą podczas golenia.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie do każdego rodzaju skóry i wrażliwych partii ciała.

Nr art.: MUE-W302372600
Zawartość: 3 szt.
EAN: 4027800372607
Numer producenta: W302372600
Marki: Wilkinson Sword
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWORD Hydro Trim & Shave - ostrza, 3 szt.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder