Wilkinson Sword Sword Essentials 3 Black Edition - maszynka do golenia, 6 szt.

Dokładne golenie i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(3,17 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do twarzy
  • 3 ostrza i ruchoma głowica
  • Pasek poślizgowy z witaminą E i aloesem

Kupowane często z Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt.

Wilkinson Sword Sword Essentials 3 Black Edition - maszynka do golenia, 6 szt. 18,99 zł (3,17 zł / szt.)
Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt. 58,00 zł (7,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 76,99 zł
Opis

Sword Essentials 3 Black Edition marki Wilkinson Sword to maszynka do golenia twarzy zapewniająca dokładne i precyzyjne golenie. Elastyczna głowica oraz wzbogacony pasek poślizgowy zwiększają komfort skóry.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Trzy ostrza: Zapewniają dokładne i precyzyjne usuwanie zarostu.
  • Ruchoma głowica: Dopasowuje się do konturów twarzy i dociera również do trudno dostępnych miejsc.
  • Łagodne prowadzenie po skórze: Pasek poślizgowy z witaminą E, aloesem, masłem kakaowym i olejem jojoba ułatwia płynne przesuwanie maszynki.
  • Skład materiałów: Uchwyt wykonano w 30% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, a opakowanie w 55% z odpadów roślinnych.
  • Czas użytkowania: Jedna maszynka jest przeznaczona do maksymalnie 7 goleń.

Nr art.: MUE-W950106800
Zawartość: 6 szt.
EAN: 4027800106806
Numer producenta: W950106800
Marki: Wilkinson Sword
Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sword Essentials 3 Black Edition - maszynka do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder