Wilkinson Sword Sensitive - żel do golenia, 200 ml

Dokładne i delikatne golenie zapewniające komfort skóry

Nowość w sklepie!

11,99 zł

(59,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Piankowo-żelowa formuła
  • Bez alkoholu i wegańska

Kupowane często z Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt.

Wilkinson Sword Sensitive - żel do golenia, 200 ml 11,99 zł (59,95 zł / l)
Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt. 58,00 zł (7,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 69,99 zł
Opis

Żel do golenia Sensitive marki Wilkinson Sword został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry wrażliwej i umożliwia dokładne oraz delikatne golenie. Podczas aplikacji jego konsystencja zmienia się w obfitą pianę, która optymalnie przygotowuje skórę do golenia.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Bezalkoholowa formuła z aloesem i pantenolem zapewnia przyjemne uczucie na skórze.
  • Formuła żel-pianka: Podczas rozprowadzania na twarzy zmienia się w obfitą pianę.
  • Łagodne prowadzenie ostrza: Tworzy na skórze warstwę ochronną, która ułatwia płynne przesuwanie ostrzy.
  • Wegańska formuła: Bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Praktyczne opakowanie: Technologia ciśnieniowa umożliwia wykorzystanie niemal całej zawartości.

Nr art.: MUE-W304324900
Zawartość: 200 ml
EAN: 4027800324903
Numer producenta: W304324900
Marki: Wilkinson Sword
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wilkinson Sword Sensitive - żel do golenia