Wilkinson Sword Sensitive - pianka do golenia, 200 ml

Komfortowe golenie i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

11,99 zł

(59,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Zapewnia łagodne prowadzenie maszynki i łatwo się rozprowadza
  • Wegańska formuła bez alkoholu

Kupowane często z Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt.

Wilkinson Sword Sensitive - pianka do golenia, 200 ml 11,99 zł (59,95 zł / l)
Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt. 58,00 zł (7,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 69,99 zł
Opis

Pianka do golenia Sensitive marki Wilkinson Sword została opracowana specjalnie z myślą o skórze wrażliwej i umożliwia dokładne golenie. Łatwa do rozprowadzania konsystencja zapewnia komfort skóry i pomaga ostrzu łagodnie przesuwać się po jej powierzchni.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wrażliwej: Formuła bez dodatku alkoholu jest dopasowana do potrzeb skóry wrażliwej.
  • Łagodne prowadzenie ostrza: Bogata konsystencja amortyzuje ostrze podczas golenia i ułatwia jego płynne przesuwanie.
  • Pielęgnujące składniki: Zawiera pantenol i olej ze słodkich migdałów oraz ma wegański skład.

Nr art.: MUE-W304324700
Zawartość: 200 ml
EAN: 4027800324705
Numer producenta: W304324700
Marki: Wilkinson Sword
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wilkinson Sword Sensitive - pianka do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder