Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive - ostrza do maszynki, 8 szt.

Precyzyjne golenie na mokro i komfort dla skóry

Nowość w sklepie!

76,00 zł

(9,50 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do dokładnego i delikatnego golenia
  • Z paskiem poślizgowym i aloesem
  • Ostrze do konturowania i napinacz skóry

Kupowane często z Wilkinson Sword Men's Precision Styler, 3 szt.

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive - ostrza do maszynki, 8 szt. 76,00 zł (9,50 zł / szt.)
Wilkinson Sword Men's Precision Styler, 3 szt. 16,99 zł (5,66 zł / szt.)
Cena całkowita: 92,99 zł
Opis

Quattro Titanium Sensitive marki Wilkinson Sword to wymienne ostrza do maszynki, które zapewniają dokładne golenie. Pozostawiają skórę przyjemnie gładką i wspierają precyzyjną stylizację.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Cztery ostrza: Ostrza pokryte tytanem umożliwiają precyzyjne golenie.
  • Pielęgnujący pasek poślizgowy: Zawiera aloes, olej jojoba, pantenol i tokoferol dla większego komfortu skóry.
  • Ostrze do konturowania: Umieszczone z tyłu, umożliwia precyzyjną stylizację.
  • Wbudowany napinacz skóry: Pomaga odpowiednio przygotować skórę do golenia.

Nr art.: MUE-W850096800
Zawartość: 8 szt.
EAN: 4027800509904
Numer producenta: W850096800
Marki: Wilkinson Sword
Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive - ostrza do maszynki

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder