Wilkinson Sword Pronto - maszynki jednorazowe, 10 szt.

Precyzyjne golenie nawet trudno dostępnych miejsc

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(1,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Jednoostrzowa maszynka jednorazowa
  • Smukła głowica i łagodne prowadzenie po skórze
  • Uszlachetnione ostrze długo zachowuje ostrość

Kupowane często z Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt.

Wilkinson Sword Pronto - maszynki jednorazowe, 10 szt. 9,99 zł (1,00 zł / szt.)
Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt. 58,00 zł (7,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 67,99 zł
Opis

Pronto marki Wilkinson Sword to jednoostrzowa maszynka jednorazowa opracowana z myślą o precyzyjnym goleniu. Dzięki smukłej głowicy pozwala łatwo dotrzeć również do trudno dostępnych miejsc.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Jedno ostrze: Umożliwia bezpośrednie i precyzyjne prowadzenie maszynki podczas golenia.
  • Smukła głowica: Bez problemu dociera również do trudno dostępnych partii ciała.
  • Uszlachetnione ostrze: Powłoka z chromu, ceramiki i PTFE zapewnia łagodne prowadzenie po skórze.
  • Długotrwała ostrość: Specjalne ostrze zachowuje ostrość również przy wielokrotnym użyciu.

Nr art.: MUE-W302411200
Zawartość: 10 szt.
EAN: 4027800080359
Numer producenta: W302411200
Marki: Wilkinson Sword
Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Wilkinson Sword Pronto - maszynki jednorazowe

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder