Weleda EXO BOOST Hydrobounce - Maska w płachcie, 20 ml

Intensywnie nawilżająca pielęgnacja z kwasem hialuronowym i peptydami EXOSOME

18,99 zł

(949,50 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Nawilżenie i elastyczność
  • Zapewnia blask

Kupowane często z NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml

Weleda EXO BOOST Hydrobounce - Maska w płachcie, 20 ml 18,99 zł (949,50 zł / l)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Honig-Creme maska, 15 ml 10,99 zł (732,67 zł / l)
Cena całkowita: 29,98 zł
Opis

Innowacyjna technologia peptydów EXOSOME oparta na Centella Asiatica jest połączona z kwasem hialuronowym w tej masce w płachcie. Nie tylko transportuje peptydy do komórek skóry, ale także intensywnie ją nawilża. Dla optymalnie nawilżonej, wygładzonej, elastycznej i promiennej cery.

Stosowanie:

  • Dokładnie oczyścić twarz.
  • Nałożyć maskę i pozostawić na 15 minut.
  • Po upływie tego czasu zdejmij maskę i wmasuj serum lub delikatnie zetrzyj nadmiar pozostałości.

Wskazówki:

  • Zużyć natychmiast po otwarciu.
  • Nie używać ponownie.
  • Nie nadaje się dla dzieci.
Nr art.: XEC-WEL-102262
Zawartość: 20 ml
EAN: 4001638591126
Numer producenta: 102262
Marki: Weleda
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Certyfikaty: NaTrue
Zastosowanie: Nałóż maskę w płachcie na oczyszczoną twarz. Po 10 - 15 minut zdejmij maskę, a pozostałości delikatnie wmasuj w skórę. Następnie kontynuuj pielęgnację.
Składniki (INCI)

Aqua, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Water, Glycerin, Pentylene Glycol, Xylitylglucoside, Centella Asiatica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Alcohol Denat, Anhydroxylitol, Benzyl Alcohol, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Xylit, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Sodium Anisate, Myristyl Glucoside, Parfum, Beta-Caryophyllene, Cananga Odorata Oil/ Extract, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Geraniol, Geranyl Acetate, Lavandula Oil/Extract, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Santalol, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Terpineol

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Niemcy, www.weleda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Weleda EXO BOOST Hydrobounce - Maska w płachcie

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder