Hansaplast Sensitive dla dzieci, 20 szt.

Delikatna pielęgnacja i kolorowe motywy zwierzęce

18,99 zł

(0,95 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 szt.

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla skóry wrażliwej
  • Pewne trzymanie i bezbolesne usuwanie
  • Bez lateksu

Kupowane często z Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml

Hansaplast Sensitive dla dzieci, 20 szt. 18,99 zł (0,95 zł / szt.)
Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml 45,99 zł (613,20 zł / l)
Cena całkowita: 64,98 zł
Opis

Te wyjątkowo delikatne plastry idealnie nadają się do wrażliwej skóry dzieci i dzięki zabawnym motywom zwierzęcym zapewniają przyjazną dzieciom ochronę drobnych ran. Materiał gwarantuje komfort noszenia. Opatrunek miękko chroni niewielkie zadrapania, a niezawodny klej zapobiega przesuwaniu się plastra i pozwala później usunąć go bez bólu.

Nr art.: MUE-48781-00000-45
Zawartość: 20 szt.
EAN: 4005800278501
Numer producenta: 48781-00000-45
Marki: Hansaplast
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Właściwości produktu: Oddychający
Bez: Lateksu
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hansaplast Sensitive dla dzieci

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder