Veganboost Gumki do włosów - Satin Scrunchie, Small Size, Czarny (8 szt.)

8 gumek do włosów wykonanych z miękkiej satyny

60,00 zł

(7,50 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Kolor: Czarny

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Elegancki dodatek
  • Szczególnie miękkie
  • Chronią przed splątaniem

Kupowane często z Veganboost Szampon do włosów z biotyną, 250 g

Veganboost Gumki do włosów - Satin Scrunchie, Small Size, Czarny (8 szt.) 60,00 zł (7,50 zł / szt.)
Veganboost Szampon do włosów z biotyną, 250 g 117,00 zł (468,00 zł / kg)
Cena całkowita: 177,00 zł
Opis

Eleganckie satynowe gumki do włosów Veganboost są idealnym dodatkiem do rutynowej pielęgnacji włosów. Ich wyjątkowo miękka tkanina jest idealna do stosowania na noc, bez budzenia się następnego dnia z irytującymi splątaniami.

Wskazówki:

  • Pozostawić do wyschnięcia na powietrzu.
  • Nie przechowywać w bezpośrednim świetle słonecznym.
Nr art.: VEG-VSS-BLK-01
Zawartość: 8 szt.
EAN: 8721082286015
Numer producenta: VSS-BLK-01
Marki: Veganboost
Właściwości produktu: Vegan, Halal
Bez: Testowania na zwierzętach
Certyfikaty: OEKO-TEX® STANDARD 100
Wskazówki dotyczące pielęgnacji: Prać ręcznie zimną wodą
Informacje prawne
Producent: Veganboost B.V., Indusrieweg 23, 2712 LA , Zoetermeer - Niederlande, Holandia, www.veganboost.nl

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Veganboost Gumki do włosów - Satin Scrunchie, Small Size

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder