VANDINI Nutri - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat piwonii i olej arganowy, 200 ml

Delikatne oczyszczanie ciała o kwiatowym zapachu na co dzień

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(94,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z olejem arganowym i ekstraktem z piwonii
  • Wegańska formuła bez silikonów

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

VANDINI Nutri - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat piwonii i olej arganowy, 200 ml 18,99 zł (94,95 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

Nutri - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat piwonii i olej arganowy marki VANDINI jest przeznaczony do skóry suchej, delikatnie ją oczyszcza i zapewnia przyjemne uczucie po myciu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry suchej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry.
  • Cenne składniki: Formuła z olejem arganowym, ekstraktem z kwiatu piwonii i wodą kwiatową.
  • Delikatny zapach: Pozostawia kwiatowy zapach piwonii.
  • Wegańska formuła: Bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych.

Nr art.: MUE-44342270
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221660
Numer producenta: 44342270
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Nutri - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat piwonii i olej arganowy