VANDINI MEN - zestaw prezentowy z żelem pod prysznic, 400 ml

Dokładne oczyszczanie całego ciała za pomocą dwóch dopasowanych żeli pod prysznic

Nowość w sklepie!

41,99 zł

(104,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Wodny i korzenny zapach
  • Wegańskie formuły bez silikonów

Kupowane często z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

VANDINI MEN - zestaw prezentowy z żelem pod prysznic, 400 ml 41,99 zł (104,98 zł / l)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml 51,00 zł (127,50 zł / l)
Cena całkowita: 92,99 zł
Opis

MEN - zestaw prezentowy z żelami pod prysznic marki VANDINI zawiera dwa żele pod prysznic 3w1 do dokładnego oczyszczania ciała, twarzy i włosów.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wszechstronna pielęgnacja: Dokładnie oczyszcza ciało, twarz i włosy.
  • Dwa warianty zapachowe: Zawiera żel pod prysznic Ocean Spirit o wodnym zapachu oraz Lava Energy o zmysłowej, korzennej nucie.
  • Pielęgnujące formuły: Wzbogacone wodą lodowcową, kofeiną, wodą wulkaniczną i drzewem sandałowym.
  • Wegańska formuła: Receptury są wegańskie oraz wolne od silikonów, parabenów, olejów mineralnych i alkoholu.

Nr art.: MUE-44342410
Zawartość: 400 ml
EAN: 4003583221745
Numer producenta: 44342410
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Caffeine, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Parfum, Citrus Aurantium Peel Oil, Glyceryl Oleate, Peg-4 Rapeseedamide, Coco Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalyl Acetate, Limonene, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, CI 42090, CI 16035

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Panthenol, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Santalum Album (Sandalwood) Wood Extract, Parfum, Glyceryl Oleate, Peg-4 Rapeseedamide, Coco Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalool, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, CI 47005, CI 16035

Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI MEN - zestaw prezentowy z żelem pod prysznic