VANDINI Hydro - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 200 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(94,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej i suchej
  • Z kwiatem magnolii i mleczkiem migdałowym
  • Bez silikonów i parabenów

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

VANDINI Hydro - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 200 ml 18,99 zł (94,95 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

Hydro - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat magnolii i mleczko migdałowe marki VANDINI delikatnie oczyszcza skórę normalną i suchą oraz pomaga zachować jej naturalną równowagę nawilżenia. Kremowa konsystencja tworzy delikatną pianę i pozostawia skórę wyraźnie gładką oraz zadbaną.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Delikatne oczyszczanie skóry: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry normalnej i suchej.
  • Pielęgnujący kompleks Hydro: Formuła z witaminą B5, alantoiną, wodą z kwiatu magnolii i mleczkiem migdałowym.
  • Delikatny zapach: Otula skórę łagodnym, kwiatowym aromatem.
  • Świadomie opracowana formuła: Wegański skład bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych.

Nr art.: MUE-44342220
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221615
Numer producenta: 44342220
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Hydro - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat magnolii i mleczko migdałowe

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder