VANDINI Hydro - krem do rąk, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 75 ml

Gładkie dłonie i szybka codzienna pielęgnacja

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(253,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej i suchej
  • Z kwiatem magnolii i mleczkiem migdałowym
  • Szybko się wchłania i nie zawiera silikonów

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

VANDINI Hydro - krem do rąk, kwiat magnolii i mleczko migdałowe, 75 ml 18,99 zł (253,20 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 32,99 zł (549,83 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Hydro - krem do rąk, kwiat magnolii i mleczko migdałowe marki VANDINI pielęgnuje skórę normalną i suchą, pozostawiając dłonie przyjemnie gładkie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnująca formuła: Z wodą z kwiatu magnolii, mleczkiem migdałowym i kompleksem pielęgnacyjnym na bazie wód kwiatowych.
  • Przyjemna aplikacja: Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
  • Wegańska pielęgnacja: Formuła bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych.

Nr art.: MUE-44342240
Zawartość: 75 ml
EAN: 4003583221639
Numer producenta: 44342240
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Canola Oil, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Magnolia Champaca Flower Water, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum, Ethylhexyl Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Vanillin, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Hydro - krem do rąk, kwiat magnolii i mleczko migdałowe