VANDINI Comfort - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat wanilii i olej makadamia, 200 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla zadbanego wyglądu skóry

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(94,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej i wymagającej
  • Z olejem makadamia i zapachem kwiatu wanilii
  • Zapewnia gładką skórę i ma wegańską formułę

Kupowane często z Duchesse Jednorazowa myjka Sensitive, 50 szt.

VANDINI Comfort - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat wanilii i olej makadamia, 200 ml 18,99 zł (94,95 zł / l)
Duchesse Jednorazowa myjka Sensitive, 50 szt. 10,13 zł (0,20 zł / szt.)
Cena całkowita: 29,12 zł
Opis

Comfort - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat wanilii i olej makadamia marki VANDINI to kremowy żel pod prysznic do skóry suchej i wymagającej, który delikatnie oczyszcza ciało. Jego formuła tworzy łagodną pianę i pozostawia skórę wyraźnie miękką oraz zadbaną.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry suchej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wymagającej.
  • Kompleks pielęgnacyjny: Zawiera olej makadamia, wodę kwiatową oraz kompleks Comfort z niacynamidem i witaminą B5.
  • Delikatny zapach: Otula skórę zapachem kwiatu wanilii.
  • Łagodne oczyszczanie: Tworzy delikatną pianę i łagodnie oczyszcza skórę.
  • Clean Beauty: Wegańska formuła bez silikonów, parabenów, olejów mineralnych i alkoholu.

Nr art.: MUE-44342320
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221561
Numer producenta: 44342320
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra wymagająca, skóra sucha
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Comfort - pielęgnujący żel pod prysznic, kwiat wanilii i olej makadamia