VANDINI Comfort - krem do rąk, kwiat wanilii i olej makadamia, 75 ml

Bogata pielęgnacja dla miękkich i gładkich dłoni

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(253,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z olejem makadamia i zapachem wanilii
  • Szybko się wchłania i nie klei

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

VANDINI Comfort - krem do rąk, kwiat wanilii i olej makadamia, 75 ml 18,99 zł (253,20 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 32,99 zł (549,83 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Comfort - krem do rąk, kwiat wanilii i olej makadamia marki VANDINI to krem do suchej skóry dłoni, który wspiera ich miękkość i zadbany wygląd.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry suchej: Dopasowany do potrzeb suchej skóry dłoni.
  • Pielęgnująca formuła: Z kompleksem pielęgnacyjnym na bazie wody kwiatowej i olejem makadamia.
  • Komfortowe stosowanie: Bogata konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Przyjemny zapach: Otula ciepłym zapachem kwiatu wanilii.
  • Wegańska formuła: Wegański skład bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych.

Nr art.: MUE-44342340
Zawartość: 75 ml
EAN: 4003583221585
Numer producenta: 44342340
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra normalna, skóra sucha
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Comfort - krem do rąk, kwiat wanilii i olej makadamia