Tofix Wkłady uzupełniające do kostki WC, 3 szt., Waterlily (120 g)

Łatwe uzupełnianie dla nieskazitelnie czystej toalety

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(116,58 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Waterlily

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Opakowanie z 3 wkładami uzupełniającymi
  • Przeciw osadom z kamienia i zabrudzeniom
  • Samorozpuszczalna folia ochronna

Kupowane często z Dr. Beckmann Środek do czyszczenia pralek, 250 ml

Tofix Wkłady uzupełniające do kostki WC, 3 szt., Waterlily (120 g) 13,99 zł (116,58 zł / kg)
Dr. Beckmann Środek do czyszczenia pralek, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
Cena całkowita: 26,98 zł
Opis

Dzięki tym praktycznym wkładom uzupełniającym z łatwością utrzymasz toaletę w doskonałej czystości! Skuteczna formuła stale chroni ceramikę przed nieestetycznymi osadami z kamienia i zabrudzeniami, a przy każdym spłukaniu uwalnia przyjemny zapach czystości.

Stosowanie jest wyjątkowo higieniczne i wygodne: samorozpuszczalna folia ochronna pozostaje na wkładzie, dzięki czemu można umieścić go bezpośrednio w istniejącym koszyczku bez kontaktu ze skórą. To połączenie skutecznego czyszczenia i wygody na co dzień.


Najważniejsze zalety:

  • Skutecznie działa na osady z kamienia i typowe zabrudzenia w toalecie
  • Rozpuszczalna w wodzie folia umożliwia umieszczenie wkładu bez kontaktu z dłońmi
  • Zawiera trzy wkłady uzupełniające zapewniające czystość i świeżość przez wiele tygodni

Nr art.: XBO-FR-1909823
Zawartość: 120 g
EAN: 9001531198236
Numer producenta: 1909823
Marki: Tofix
Efekt czyszczenia: Przeciw zapachom, Przeciw osadzaniu się kamienia, Przeciw brudowi
Skład

15 - < 30% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % surfaktanty amfoteryczne, zapachy

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P314 - W przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać do punktów zbiórki odpadów.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Austria, contact@rorax.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tofix Wkłady uzupełniające do kostki WC, 3 szt.