Tofix Original Ocean - kostka do WC, 40 g

Uczucie nieskazitelnej czystości i orzeźwiającej świeżości

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(224,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Ochrona przed kamieniem i osadami
  • Przyjemna świeżość utrzymująca się przez wiele tygodni
  • Uzupełnianie bez kontaktu z produktem

Kupowane często z Dr. Beckmann Środek do czyszczenia pralek, 250 ml

Tofix Original Ocean - kostka do WC, 40 g 8,99 zł (224,75 zł / kg)
Dr. Beckmann Środek do czyszczenia pralek, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
Cena całkowita: 21,98 zł
Opis

Skuteczna formuła tej kostki do WC przy każdym spłukaniu pomaga usuwać osady z kamienia i zabrudzenia oraz sprawia, że toaleta zachowuje świeży, lśniący wygląd! Jednocześnie przez wiele tygodni uwalnia subtelny zapach.

Gotowy do użycia koszyczek wyróżnia się również przemyślanym rozwiązaniem higienicznym: gdy kostka się zużyje, wystarczy wsunąć od góry odpowiedni wkład uzupełniający bez konieczności bezpośredniego dotykania koszyczka. To połączenie skutecznego czyszczenia i wygody w codziennym użytkowaniu.


Najważniejsze zalety:

  • Usuwa zabrudzenia, pomaga zapobiegać osadzaniu się kamienia i zapewnia długotrwały zapach
  • Wygodne umieszczanie nowych wkładów bez bezpośredniego kontaktu z dłońmi
  • Praktyczny koszyczek wystarczy zawiesić, a rozpuszczalna w wodzie folia na kostce rozpuszcza się samoczynnie
  • Pomaga chronić ceramikę przed głęboko osadzonymi zabrudzeniami

Nr art.: XBO-FR-2008778
Zawartość: 40 g
EAN: 9001531017971
Numer producenta: 2008778
Marki: Tofix
Efekt czyszczenia: Przeciw zapachom, Przeciw osadzaniu się kamienia, Przeciw brudowi
Skład

15 - < 30% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % surfaktanty amfoteryczne, zapachy, limonen, heksylocynamal, cytronellol, linalol

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P314 - W przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać do punktów zbiórki odpadów.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Austria, contact@rorax.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tofix Original Ocean - kostka do WC

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder