Tofix Ocean - żel do WC, 750 ml

Łatwe i dogłębne czyszczenie dla nieskazitelnie czystej toalety

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(18,65 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 750 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Maksymalna przyczepność do krawędzi muszli
  • Ergonomicznie wygięta szyjka butelki
  • Długotrwała świeżość

Kupowane często z Dr. Beckmann Środek do czyszczenia pralek, 250 ml

Tofix Ocean - żel do WC, 750 ml 13,99 zł (18,65 zł / l)
Dr. Beckmann Środek do czyszczenia pralek, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
Cena całkowita: 26,98 zł
Opis

Ocean - żel do WC marki Tofix pomaga bez wysiłku nadać toalecie lśniącą czystość! Dzięki gęstej formule żelowej środek czyszczący długo utrzymuje się na powierzchniach, dzięki czemu może skutecznie działać na uporczywe osady i kamień.

Specjalnie wyprofilowana szyjka butelki umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie nawet w trudno dostępnych miejscach głęboko pod krawędzią muszli. Przy regularnym stosowaniu pomaga zapobiegać ponownemu powstawaniu zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów.


Najważniejsze zalety:

  • Długo utrzymuje się na ceramice, zapewniając wysoką skuteczność czyszczenia kamienia i zabrudzeń
  • Wygięta szyjka butelki umożliwia precyzyjne nakładanie nawet głęboko pod krawędzią
  • Przy regularnym stosowaniu pomaga zapobiegać ponownemu powstawaniu osadów i nieprzyjemnych zapachów
  • Pozostawia długotrwałą, przyjemną świeżość Ocean w całej łazience

Nr art.: XBO-FR-1202799
Zawartość: 750 ml
EAN: 9001531017995
Numer producenta: 1202799
Marki: Tofix
Efekt czyszczenia: Przeciw zapachom, Przeciw osadzaniu się kamienia, Przeciw brudowi
Skład

< 5 % środki powierzchniowo czynne anionowe, zapachy

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Austria, contact@rorax.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tofix Ocean - żel do WC

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder