tetesept t: by - musująca kula do kąpieli Jaśmin, 160 g

Pielęgnująca kula musująca dla połyskującej kąpieli

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(156,19 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 160 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Zapach kwiatu jaśminu i ylang-ylang
  • Ręcznie wykonana i z efektem połysku

Kupowane często z tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml

tetesept t: by - musująca kula do kąpieli Jaśmin, 160 g 24,99 zł (156,19 zł / kg)
tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml 9,99 zł (249,75 zł / l)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

t: by - musująca kula do kąpieli Jaśmin marki tetesept to pielęgnująca kula do kąpieli z efektem połysku, która uatrakcyjnia wygląd wody. Połączenie kwiatu jaśminu i ylang-ylang zapewnia przyjemny zapach podczas kąpieli.

Najważniejsze zalety:

  • Kwiatowy zapach: Zapewnia pachnącą kąpiel z nutami kwiatu jaśminu i ylang-ylang.
  • Efekt wizualny: Nadaje wodzie delikatny efekt połysku.
  • Starannie wykonana: Ręcznie wykonana kula musująca o właściwościach pielęgnacyjnych.
  • Wegańska formuła: Bez składników pochodzenia zwierzęcego i bez mikroplastiku.
  • Opakowanie przyjazne środowisku: Dostarczana w opakowaniu nadającym się do recyklingu.

Nr art.: MUE-200000095
Zawartość: 160 g
EAN: 4008491100700
Numer producenta: 200000095
Marki: tetesept
Zastosowanie: Wrzuć do ciepłej wody i zrelaksuj się!
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept t: by - musująca kula do kąpieli Jaśmin

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder