Terra Naturi Wonder Rose - Żel pod prysznic z ekstraktem z róży bio i hyzopu bio, 250 ml

Delikatne oczyszczanie i zadbane odczucie skóry pod prysznicem

Nowość w sklepie!

7,99 zł

(31,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z ekstraktem z róży bio i hyzopu bio
  • Kwiatowy zapach róży i wegańska formuła

Kupowane często z Terra Naturi VOLUMEN - Szampon zwiększający objętość, 200 ml

Terra Naturi Wonder Rose - Żel pod prysznic z ekstraktem z róży bio i hyzopu bio, 250 ml 7,99 zł (31,96 zł / l)
Terra Naturi VOLUMEN - Szampon zwiększający objętość, 200 ml 10,99 zł (54,95 zł / l)
Cena całkowita: 18,98 zł
Opis

Wonder Rose - Żel pod prysznic z ekstraktem z róży bio & hyzopu bio od Terra Naturi to produkt do wszystkich typów skóry, który delikatnie i dokładnie ją oczyszcza. Formuła o kwiatowym zapachu róży pozostawia zadbane odczucie skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dokładne oczyszczanie: Łagodne roślinne substancje myjące delikatnie oczyszczają skórę.
  • Roślinne połączenie ekstraktów: Zawiera ekstrakt z róży bio i hyzopu bio.
  • Wegańska receptura: Bez syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów.

Nr art.: MUE-600-90-0034
Zawartość: 250 ml
EAN: 2200305120924
Numer producenta: 600-90-0034
Marki: Terra Naturi
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Niemcy, www.dreibio.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi Wonder Rose - Żel pod prysznic z ekstraktem z róży bio i hyzopu bio