Persil Deep Clean Universal - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania, 363 g

Promiennie czyste pranie i higieniczna świeżość pralki

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(165,29 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 363 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dogłębne oczyszczanie prania
  • Wnika głęboko we włókna
  • Usuwa uporczywe plamy

Kupowane często z Silan Płyn do płukania tkanin - Aromatherapy Fascinating Frangipani, 46 prań, 1,01 l

Persil Deep Clean Universal - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania, 363 g 60,00 zł (165,29 zł / kg)
Silan Płyn do płukania tkanin - Aromatherapy Fascinating Frangipani, 46 prań, 1,01 l 22,99 zł (22,76 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Deep Clean Universal - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania marki Persil zapewniają dokładne oczyszczanie prania i pomagają zachować higieniczną świeżość pralki. Formuła wnika głęboko we włókna, aby usuwać uporczywe plamy i neutralizować nieprzyjemne zapachy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Dogłębne oczyszczanie: Wnika głęboko we włókna i usuwa nawet uporczywe plamy.
  • Świeżość pralki: Pomaga skutecznie neutralizować nieprzyjemne zapachy bezpośrednio w pralce.
  • Biodegradowalna formuła: Zawiera 92% biodegradowalnych składników organicznych.
  • Opakowanie nadające się do recyklingu: Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.
  • Energooszczędne pranie: Skutecznie działa już w niskich temperaturach od 20°C.

Nr art.: MUE-3024872
Zawartość: 363 g
EAN: 9000101829303
Numer producenta: 3024872
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

15-30% środki powierzchniowo czynne niejonowe, środki powierzchniowo czynne anionowe, 5-15% mydło, < 5 % fosforany, zapachy, enzymy, rozjaśniacze optyczne, linalol, heksylocynamal

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P310 - Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem.
  • P301+P330+P331 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
  • P302+P352 - W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Universal - kapsułki do prania DISCS 4w1, 22 prania

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder