Terra Naturi VITAL - Intensywne serum ujędrniające, 30 ml

Intensywne nawilżenie i ujędrnienie w pielęgnacji twarzy

Nowość w sklepie!

23,99 zł

(799,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry wymagającej i dojrzałej
  • Aksamitnie miękkie i gładkie odczucie skóry
  • Z granatem bio i kwasem hialuronowym

Kupowane często z Terra Naturi Q10 Wygładzający krem na dzień, 50 ml

Terra Naturi VITAL - Intensywne serum ujędrniające, 30 ml 23,99 zł (799,67 zł / l)
Terra Naturi Q10 Wygładzający krem na dzień, 50 ml 10,99 zł (219,80 zł / l)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

VITAL - Intensywne serum ujędrniające od Terra Naturi to serum do twarzy dla skóry wymagającej i dojrzałej, które intensywnie nawilża i wspiera jej ujędrnienie. Zapewnia aksamitnie miękkie i gładkie odczucie oraz pomaga chronić skórę przed przesuszeniem.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry dojrzałej: Specjalnie dopasowane do potrzeb skóry wymagającej.
  • Intensywne nawilżenie: Formuła z granatem bio, roślinną gliceryną i podwójnym kwasem hialuronowym wiąże wilgoć i pomaga uzyskać bardziej wypełniony wygląd skóry.
  • Cenna pielęgnacja: Połączenie lipidów z oleju słonecznikowego bio, migdałowego bio i arganowego bio dostarcza skórze niezbędnych kwasów tłuszczowych.
  • Wzmacniająca formuła: Wspiera regenerację skóry i jej naturalną barierę ochronną.
  • Gładsze odczucie skóry: Pomaga ograniczyć widoczność drobnych linii z przesuszenia i uczucie napięcia.

Nr art.: MUE-490693
Zawartość: 30 ml
EAN: 4046104004663
Numer producenta: 490693
Marki: Terra Naturi
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra dojrzała
Zastosowanie: Niewielką ilość serum nanieś na czystą, suchą skórę twarzy i pozostaw do całkowitego wchłonięcia. Serum można nakładać samodzielnie lub przed zwykłym kremem pielęgnacyjnym.
Informacje prawne
Producent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Niemcy, www.femia.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi VITAL - Intensywne serum ujędrniające

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder