Terra Naturi Spray termoochronny do włosów, 150 ml

Niezawodna stylizacja i ochrona podczas suszenia lub prostowania

Nowość w sklepie!

15,99 zł

(106,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów włosów
  • Z ekstraktem z rozmarynu bio i betainą
  • Bez alkoholu, silikonów i mikroplastiku

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

Terra Naturi Spray termoochronny do włosów, 150 ml 15,99 zł (106,60 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 79,99 zł
Opis

Spray termoochronny do włosów od Terra Naturi optymalnie przygotowuje włosy do stylizacji suszarką, prostownicą lub lokówką. Delikatnie otula włókna włosów i pomaga zachować zadbany wygląd.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wszystkich typów włosów: Odpowiedni do każdego rodzaju włosów.
  • Bez wybranych dodatków: Formuła bez alkoholu, silikonów i mikroplastiku.
  • Pielęgnująca receptura: Z ekstraktem z rozmarynu bio, betainą i wegańską formułą.
  • Dobre utrzymanie: Bazuje na polimerze kukurydzianym, który zapewnia przyjemną teksturę bez obciążania włosów.
  • Łatwa stylizacja: Ułatwia stylizację, jednocześnie pomagając zachować objętość włosów.

Sposób użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć, równomiernie spryskać osuszone ręcznikiem włosy i nie spłukiwać.


Nr art.: MUE-1109-00091
Zawartość: 150 ml
EAN: 4053776041544
Numer producenta: 1109-00091
Marki: Terra Naturi
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Spryskaj suche lub osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub przed użyciem urządzeń do stylizacji na ciepło. Nie spłukuj.
Informacje prawne
Producent: Szaidel Cosmetic GmbH, Fabrikstraße 9, 66892, Bruchmühlbach-Miesau, Niemcy, www.szaidel-cosmetics.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi Spray termoochronny do włosów