TePe Szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3, 6 szt.

Dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i łatwe stosowanie

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(4,17 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Wygięta główka szczoteczki i długi uchwyt
  • Drut pokryty tworzywem sztucznym

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3, 6 szt. 24,99 zł (4,17 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3 marki TePe umożliwiają dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych w ramach codziennej higieny jamy ustnej. Idealnie nadają się do czyszczenia przestrzeni między zębami oraz okolic implantów i aparatów ortodontycznych.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Przemyślana konstrukcja: Wygięta główka szczoteczki i długi uchwyt zapewniają łatwe stosowanie, pewny chwyt i optymalny zasięg.
  • Delikatne oczyszczanie: Drut pokryty tworzywem sztucznym umożliwia łagodne stosowanie przy zębach i dziąsłach.
  • Praktyczna nasadka ochronna: Dołączona nasadka służy jako higieniczna osłona i może być również używana jako przedłużenie uchwytu.
  • Sprawdzona jakość: Opracowane i wyprodukowane w Szwecji.

Nr art.: MUE-154640
Zawartość: 6 szt.
EAN: 7317400011561
Numer producenta: 154640
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3