TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,7 mm, rozmiar 4, 6 szt.

Dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i tylnych zębów trzonowych

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(4,17 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Wygięta główka szczoteczki i płaski uchwyt
  • Odpowiednia także przy aparatach ortodontycznych i implantach

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,7 mm, rozmiar 4, 6 szt. 24,99 zł (4,17 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Szczoteczki międzyzębowe 0,7 mm, rozmiar 4 marki TePe umożliwiają dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i tylnych zębów trzonowych w codziennej higienie jamy ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Przemyślana konstrukcja: Mała, wygięta główka ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
  • Pewny chwyt: Długi, płaski i ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwe i stabilne prowadzenie.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie także do oczyszczania wokół aparatów ortodontycznych i implantów.
  • Higieniczna ochrona: W zestawie znajduje się praktyczna nasadka ochronna do czystego przechowywania.

Nr art.: MUE-154650
Zawartość: 6 szt.
EAN: 7317400011592
Numer producenta: 154650
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,7 mm, rozmiar 4