TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3, 8 szt.

Delikatna i dokładna pielęgnacja przestrzeni międzyzębowych

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(3,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwych dziąseł
  • Bardzo miękkie włosie do delikatnego oczyszczania
  • Bezpieczny drut z nasadką ochronną

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3, 8 szt. 24,99 zł (3,12 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3 marki TePe służą do codziennego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych i wspierają delikatne usuwanie resztek jedzenia oraz płytki nazębnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Delikatne włosie: Bardzo miękkie włosie idealnie nadaje się do wrażliwych dziąseł.
  • Bezpieczne stosowanie: Drut pokryty tworzywem sztucznym z zaokrągloną końcówką zapewnia bezpieczne używanie.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie także do pielęgnacji aparatów ortodontycznych i implantów.
  • Praktyczna nasadka ochronna: Może być dodatkowo używana jako przedłużenie uchwytu.
  • Skuteczna konstrukcja: Specjalne rozmieszczenie włosia umożliwia dokładne oczyszczanie.

Nr art.: MUE-122245
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7317400002347
Numer producenta: 122245
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 3