TePe EasyPick - czyściki międzyzębowe, 36 szt.

Dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych także poza domem

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(0,69 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 36 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Elastyczna konstrukcja i łatwe stosowanie
  • Z praktycznym etui podróżnym

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe EasyPick - czyściki międzyzębowe, 36 szt. 24,99 zł (0,69 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

EasyPick - czyściki międzyzębowe marki TePe służą do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych i stanowią idealne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Zapewniają uczucie czystości i są wygodne w użyciu także poza domem.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Skuteczne oczyszczanie: Oczyszczają przestrzenie międzyzębowe i docierają także do trudno dostępnych miejsc.
  • Elastyczna konstrukcja: Zapewnia wygodne i łatwe stosowanie podczas codziennej pielęgnacji.
  • Praktyczne poza domem: W zestawie znajduje się etui podróżne.
  • Uzupełnienie higieny jamy ustnej: Wspierają codzienną pielęgnację zębów i pomagają zachować uczucie czystości w jamie ustnej.

Nr art.: MUE-243310
Zawartość: 36 szt.
EAN: 7317400017303
Numer producenta: 243310
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe EasyPick - czyściki międzyzębowe

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder