syoss Volume - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4, 250 ml

Długotrwała objętość i ekstra mocne utrwalenie

Nowość w sklepie!

28,99 zł

(115,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do stylizacji z objętością
  • Efekt uniesienia od nasady
  • Do 24 godzin utrwalenia i ochrony przed puszeniem

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Volume - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4, 250 ml 28,99 zł (115,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 88,99 zł
Opis

Volume - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4 marki Syoss nadaje włosom objętość i zapewnia długotrwałe utrwalenie stylizacji. Formuła pomaga unieść włosy od nasady oraz chroni je przed uszkodzeniami podczas suszenia, wilgocią i puszeniem.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mocne utrwalenie: Zapewnia poziom utrwalenia 4 i do 24 godzin kontroli stylizacji.
  • Efekt uniesienia: Nadaje włosom objętość i pełnię już od nasady.
  • Kompleksowa ochrona: Pomaga chronić przed uszkodzeniami podczas suszenia, wilgocią i puszeniem.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera kompleks witamin z pantenolem i niacynamidem, który wspiera strukturę włosów.
  • Łatwa stylizacja: Lekka konsystencja nie obciąża włosów i łatwo się wyczesuje bez pozostawiania widocznych pozostałości.

Nr art.: MUE-SYSV1
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100860085
Numer producenta: SYSV1
Marki: syoss
Zastosowanie: Puszkę dobrze wstrząsnąć przed użyciem i trzymać ją pionowo podczas stosowania. W zależności od tego, jak gęste i długie są włosy, wmasować porcję wielkości orzecha włoskiego lub mandarynki w osuszone ręcznikiem włosy i rozprowadzić. Stylizować jak zwykle
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Volume - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4