syoss Suchy szampon przeciw przetłuszczaniu się włosów, 200 ml

Natychmiastowe odświeżenie i wzmocnienie struktury włosów bez spłukiwania

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(174,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do szybko przetłuszczających się włosów
  • Maskuje przetłuszczone odrosty i odświeża
  • Z kompleksem witamin i bez silikonów

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Suchy szampon przeciw przetłuszczaniu się włosów, 200 ml 34,99 zł (174,95 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 107,99 zł
Opis

Suchy szampon przeciw przetłuszczaniu się włosów marki Syoss zapewnia natychmiastowe uczucie świeżości i szybko pomaga zamaskować przetłuszczone odrosty. Formuła bez silikonów wspiera wzmocnienie struktury włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Natychmiastowe odświeżenie: Skutecznie pomaga zamaskować przetłuszczone odrosty.
  • Wzmocnienie struktury włosów: Formuła z kompleksem witamin zawierającym pantenol i niacynamid.
  • Bez widocznych pozostałości: Po wyczesaniu nie pozostawia widocznych śladów.
  • Bez silikonów: Pielęgnuje włosy bez ich obciążania.

Sposób użycia: Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Rozpylać krótkimi seriami na suche odrosty z odległości 20 cm, dokładnie wmasować i starannie wyczesać.


Nr art.: MUE-2987955
Zawartość: 200 ml
EAN: 5410091775353
Numer producenta: 2987955
Marki: syoss
Zastosowanie: Nałożyć suchy szampon u nasady włosów. Wmasować po około 2 minutach. Na koniec rozczesz włosy i ułóż fryzurę.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Suchy szampon przeciw przetłuszczaniu się włosów