syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty czarny, 120 ml

Skuteczne maskowanie odrostów dla równomiernego efektu koloru

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(383,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 120 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do jasnych i siwiejących odrostów
  • Szybkoschnący spray maskujący
  • Odporność na pot i deszcz

Kupowane często z Schwarzkopf Professional Stain Remover Odplamiacz do farby, 250 ml

syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty czarny, 120 ml 45,99 zł (383,25 zł / l)
Schwarzkopf Professional Stain Remover Odplamiacz do farby, 250 ml 59,00 zł (236,00 zł / l)
Cena całkowita: 104,99 zł
Opis

Root Retouch - spray maskujący odrosty czarny marki Syoss natychmiast pomaga zakryć jaśniejsze i siwe odrosty. Zmywalna, tymczasowa koloryzacja zapewnia równomierny efekt koloru, który harmonijnie dopasowuje się do długości włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Natychmiastowe maskowanie: Natychmiast pomaga zakryć jaśniejsze i siwe odrosty.
  • Odporność na warunki atmosferyczne: Formuła jest odporna na pot i deszcz oraz utrzymuje się do następnego mycia włosów.
  • Precyzyjny aplikator: Umożliwia dokładne nakładanie bezpośrednio na odrosty.
  • Szybkie schnięcie i wydajność: Wysycha natychmiast po rozpyleniu i wystarcza nawet na 40 aplikacji.

Sposób użycia: Rozpylić równomiernie na suche i wystylizowane odrosty z odległości 10 cm, lekko naciskając aplikator.


Nr art.: MUE-SZ510
Zawartość: 120 ml
EAN: 4015100863512
Numer producenta: SZ510
Marki: syoss
Składniki (INCI)

Butan, Alcohol Denat, Isobutan, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Isopropyl Myristate, Silicia, Stearalkonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum, Cetrimoniumchlorid, CI 77499 (Iron Oxide)

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Root Retouch - spray maskujący odrosty czarny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder