syoss Power Hold - żel do stylizacji włosów, 150 ml

Mocne utrwalenie i pielęgnacja podczas stylizacji

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(166,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla wzmocnionej struktury włosów
  • Z pantenolem i niacynamidem
  • Skuteczna stylizacja na co dzień

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Power Hold - żel do stylizacji włosów, 150 ml 24,99 zł (166,60 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 84,99 zł
Opis

Power Hold - żel do stylizacji włosów marki Syoss to żel przeznaczony do codziennej stylizacji i pielęgnacji włosów. Jego formuła wspiera wzmocnienie struktury włosów podczas układania fryzury.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnujący kompleks: Zawiera kompleks witamin z pantenolem i niacynamidem.
  • Wzmocnione włosy: Wspiera wzmocnienie struktury włosów.

Nr art.: MUE-2986743
Zawartość: 150 ml
EAN: 5410091775216
Numer producenta: 2986743
Marki: syoss
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Power Hold - żel do stylizacji włosów