syoss Max Hold - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4, 250 ml

Skuteczne utrwalenie i pielęgnacja dla perfekcyjnej stylizacji

Nowość w sklepie!

29,99 zł

(119,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Ekstra mocne utrwalenie i gładkość
  • Nie skleja i łatwo się wyczesuje

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Max Hold - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4, 250 ml 29,99 zł (119,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 89,99 zł
Opis

Max Hold - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4 marki Syoss zapewnia skuteczne utrwalenie, a jednocześnie nadaje włosom gładkość i blask. Formuła wzmacnia odporność fryzury i wspiera długotrwałą stylizację.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwałe utrwalenie: Zapewnia do 48 godzin utrwalenia fryzury.
  • Gładkość i blask: Nadaje włosom gładkość i piękny połysk.
  • Bez sklejania: Nie pozostawia widocznych pozostałości i łatwo się wyczesuje.
  • Efekt ochronny: Działa antystatycznie i szybko wysycha.

Sposób użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć i podczas dozowania trzymać opakowanie pionowo. Rozprowadzić na wilgotnych włosach i nie spłukiwać; ciepło suszarki wzmacnia efekt.


Nr art.: MUE-2690413
Zawartość: 250 ml
EAN: 5410091775315
Numer producenta: 2690413
Marki: syoss
Zastosowanie: Puszkę dobrze wstrząsnąć przed użyciem i trzymać ją pionowo podczas stosowania. W zależności od tego, jak gęste i długie są włosy, wmasować porcję wielkości orzecha włoskiego lub mandarynki w osuszone ręcznikiem włosy i rozprowadzić. Stylizować jak zwykle
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Max Hold - pianka do włosów, poziom utrwalenia 4