syoss Keratin Heat - spray termoochronny, 200 ml

Skuteczna ochrona przed wysoką temperaturą i kontrola puszenia

23,27 zł 25,99 zł -10%

(116,35 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do wilgotnych i suchych włosów
  • Ochrona przed temperaturą do 230°C
  • Formuła z keratyną i pantenolem

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Keratin Heat - spray termoochronny, 200 ml 23,27 zł (116,35 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 65,07 zł (260,28 zł / l)
Cena całkowita: 88,34 zł
Opis

Keratin Heat - spray termoochronny marki Syoss przygotowuje włosy do stylizacji suszarką, prostownicą lub lokówką. Aktywowana ciepłem formuła pomaga chronić włosy przed wysoką temperaturą i wspiera długotrwałe utrzymanie stylizacji.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Skuteczna ochrona: Zapewnia ochronę termiczną podczas stylizacji urządzeniami nagrzewającymi się do 230°C.
  • Kontrola puszenia: Zapewnia do 2 razy lepszą kontrolę puszenia w porównaniu z włosami bez zastosowania produktu.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera keratynę, pantenol i niacynamid, które pomagają nadać włosom gładkość i jedwabiste wykończenie bez obciążania.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiedni do wilgotnych i suchych włosów oraz do stylizacji włosów prostych, kręconych i falowanych.

Nr art.: MUE-SYFS2
Zawartość: 200 ml
EAN: 4015100860146
Numer producenta: SYFS2
Marki: syoss
Zastosowanie: Spryskaj suche lub osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub przed użyciem urządzeń do stylizacji na ciepło. Nie spłukuj.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Keratin Heat - spray termoochronny