syoss Intense Repair - szampon do włosów, 440 ml

Delikatna pielęgnacja i ochrona dla gładkich, lśniących włosów

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(52,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Z proteinowym kompleksem pielęgnującym i keratyną
  • Delikatnie oczyszcza i wzmacnia strukturę włosów

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Intense Repair - szampon do włosów, 440 ml 22,99 zł (52,25 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Intense Repair - szampon do włosów marki Syoss został opracowany specjalnie z myślą o suchych i zniszczonych włosach, aby delikatnie je oczyszczać i pomagać nadać im zadbany wygląd.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do suchych i zniszczonych włosów: Pielęgnuje włókna włosów i pomaga nadać im gładkość od nasady aż po końce.
  • Proteinowy kompleks pielęgnujący: Formuła z 3% proteinowym kompleksem pielęgnującym, hydrolizowaną keratyną i proteinami sojowymi wspiera strukturę włosów.
  • Efekt ochronny: Pomaga chronić włosy przed przyszłymi obciążeniami.
  • Odpowiedzialne opakowanie: Korpus butelki jest wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (z wyłączeniem nakrętki).

Nr art.: MUE-SYSR3
Zawartość: 440 ml
EAN: 4015100860382
Numer producenta: SYSR3
Marki: syoss
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Intense Repair - szampon do włosów