syoss Glossing Color Glaze - koloryzujący gloss do włosów (130 ml)

Intensywny blask i pielęgnacja włosów

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(269,15 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Kolor:

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów farbowanych i niefarbowanych
  • Z keratyną, olejem kokosowym i migdałowym
  • Efekt laminacji i połysku

Kupowane często z Schwarzkopf Professional IGORA VIBRANCE Home Color Kit, 60 ml

syoss Glossing Color Glaze - koloryzujący gloss do włosów (130 ml) 34,99 zł (269,15 zł / l)
Schwarzkopf Professional IGORA VIBRANCE Home Color Kit, 60 ml 18,99 zł (316,50 zł / l)
Cena całkowita: 53,98 zł
Opis

Glossing Color Glaze marki Syoss to koloryzujący gloss do włosów, który intensyfikuje połysk i pomaga nadać włosom gładkość bez ich obciążania. Głęboko pielęgnująca formuła otula każdy włos cienką warstwą i nadaje mu świeży wygląd.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Efekt laminacji: Wygładza zewnętrzną warstwę włosa i nadaje intensywny blask.
  • Odświeżenie koloru: Intensyfikuje naturalny kolor włosów i odświeża odcień włosów farbowanych nawet do 8 myć.
  • Pielęgnujące składniki: Formuła z keratyną, olejem kokosowym i migdałowym pomaga wzmacniać włosy i ułatwia ich rozczesywanie.

Sposób użycia: Założyć rękawiczki, nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy, pozostawić na 5 minut, dokładnie spłukać i wystylizować według uznania.


Nr art.: MUE-SYG02
Zawartość: 130 ml
EAN: 4015100866773
Numer producenta: SYG02
Marki: syoss
Farby do włosów - ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Glossing Color Glaze - koloryzujący gloss do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder